'44.Genel İdare Kurulu Toplantısı & Şube Değerlendirme Ödül Programı'

'44.Genel İdare Kurulu Toplantısı & Şube Değerlendirme Ödül Programı'

 

44.Genel İdare Kurulu Toplantısı

&

Şube Değerlendirme Ödül Programı

27-29 Aralık 2019, Adana

 

Genç MÜSİAD Genel İdare Kurulu Toplantı (GİK) ve 2019 yılı Şube değerlendirmeleri neticesinde ilk 3 başarılı şubelerimize ödüllerini verdik. Program Türkiye ve yurt dışı şubelerinden yoğun bir katılımla Adana Şubesi ev sahipliğinde 27-29 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

 

Genç MÜSİAD 44.Genel İdare Kurulu Toplantısı (GİK) 27-29 Aralık 2019 tarihleri arasında, firma ziyaretleri kapsamında üyelerimiz olan Orta doğu Alüminyum Profil, Ako Kablo ve Sivteks Tekstil firmaları ziyaretiyle başladı. MÜSİAD Adana Şubesi Gençlik Kurulu ev sahipliğinde Başkanlar Toplantısı, Teşkilatlanma Birimi, Sektör Kurulları Komisyonu, Eğitim ve Hamilik Birimi ve Üniversiteler Birimlerinin eş zamanlı toplantıları ile gerçekleştirildi.

 

Başkanlar toplantısında, Genel Başkanımız Y.Furkan Akbal'ın deklare ettiği "Dönüşüm ve Aksiyon" mottosu çerçevesinde Şubelerinde aksiyon alması yönünde tüm Birimlerle istişarelerde bulunuldu.

 

Kurulduğu günden bugüne girişimci ruha sahip, ilkeli, dürüst, MÜSİAD değerlerini benimseyen ve herkese açık olan Genç MÜSİAD'ın 17 yıl boyunca sürekli ilerleyerek birçok başarıya imza attığını belirten Akbal, bu başarıyı değerli üyelerimizin, şubelerimizin verdiği destekler ile gençlerin ülke ekonomisi üzerindeki etkisinin daha yüksek seviyeye çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

 

Şubelerimizin yıl içerisinde yapmış olduğu faaliyetlerin şube değerlendirmeleri neticesinde 2019 yılında 1.olan Konya şubemiz, 2.olan Mersin şubemiz ve 3.olan şubemiz Gaziantep’e almış gösterdikleri başarılı performanstan dolayı Genel Başkanımız Y.Furkan Akbal, MÜSİAD Adana Şube Başkanı Burhan Kavak ve Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı tarafından kendilerine plaket takdimlerinde bulunuldu.

 

Programın Gala yemeği Programı, Adana MÜSİAD Başkanı Burhan Kavak ve Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve Genel Başkanımız Y.Furkan Akbal, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Şube Başkanlarımız ve üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 

 

Gala yemeğinde, değerli katkılarından dolayı sponsor firmaların temsilcilerine ve Adana Genç MÜSİAD Başkanı Emrah Dinç beye ve ekibine teşekkür mahiyetinde plaket takdimi ile son buldu.

 

Katılımlarından dolayı, şubelerimize ve tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. 

 


30 Aralık 2019 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.