Gürcistan İş Programı

Gürcistan İş Programı

 

Genç MÜSİAD 7-10 Temmuz tarihleri arasında Genel Merkez ve şube üyelerinden oluşan heyetle Gürcistan’a iş gezisi düzenledi.

Üç gün süren iş gezisinde TİKA, Yunus Emre Enstitüsü ve Gürcü-Türk İşadamları Derneği’ne kurumsal ziyaret düzenlendi. Başkent Tiflis’te gerçekleştirilen Gürcistan’da Ticaret ve İş Fırsatları paneline Gürcistan Büyükelçisi Fatma Ceren Yazgan ve Ticaret Ateşesi Ahmet Cüneyt Darçın, MÜSİAD Gürcistan Başkanı Özgür Yücel moderatörlüğünde sunumlarını gerçekleştirdi.

Programın ikinci gününde heyet tarafından Gürcistan Büyükelçisi, Ticaret Ataşesi ve Azerbaycanlı İşadamları Derneği’ne kurumsal ziyaret düzenlendi. İş gezisinin öğleden sonraki programında Türkiye’den ve Gürcistan’dan katılan MÜSİAD’lı işadamlarıyla fabrika ziyaretleri gerçekleştirildi.

Pandemi dönemindeki ilk yurt dışı iş gezisi olması sebebiyle Gürcistan iş gezisine katılan değerli üyelerimize ve misafirperverlikleri için MÜSİAD Gürcistan şubesine teşekkür ederiz.

 


14 Temmuz 2021 Çarşamba

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.