"Kayseri Genç MÜSİAD’dan Nezaket Kuralları ve İletişim Eğitimi"

Kayseri Genç MÜSİAD, Pazar günü yoğun bir katılımla Protokol, Nezaket Kuralları ve Etkili İletişim konularında sertifikalı eğitim düzenledi.

 

İnteraktif bir şekilde gerçekleşen eğitimin ilk oturumunda Kurumsal ve Bireysel Eğitmen Sayın Seyyid Bilal Kabdan, ‘Duygu, Melodik Ses ve Nefesin iletişim Üzerindeki Etkisi' başlığında keyifli bir sunum yaptı.

 

Öğleden sonraki oturumda ise Uluslararası Protokol Uzmanı ve yaklaşık 9 yıl boyunca Cumhurbaşkanlığı Protokol Sorumlusu olarak görev yapan Sayın İhsan Ataöv, ‘Kurumsal Temsil, Nezaket ve Protokol Kuralları, Beden Dili ve Ast-Üst İlişkileri' başlığında uygulamalı bir şekilde eğitim gerçekleştirdi.

 

Programa Ak Parti Kayseri İl Başkanı ve Önceki Dönem Müsiad Kayseri Başkanı Sayın Şaban Çopuroğlu, Kayseri MÜSİAD Başkanı Sayın Mehmet Kütahneci, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Serdar Öztürk'ün yanı sıra birçok katılımcı iştirak etti.

 

Programın sonunda protokolle birlikte, Kayseri Genç MÜSİAD Başkanı Sayın Kadir Andaç günün anlam ve önemine binaen hediye takdiminde bulundu.

 


15 Nisan 2019 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.