"Adıyaman İl Emniyet Müdürü Ziyareti"

Kurum ziyaretleri kapsamında Genç MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Mustafa Ölçer ve Yönetim Kurulu üyeleri, Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper'i ziyaret etti.


Ziyarette Alper, Genç MÜSİAD üyelerini ağırladı. Genç MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Mustafa Ölçer, ziyarette Genç MÜSİAD hakkında İl Emniyet Müdürü Metin Alper'e bilgi verdi.
Genç MÜSİAD olarak başta Adıyaman olmak üzere ülke yararına yatırımlar konusunda ne gerekiyorsa işadamları olarak yaptıklarını belirten Ölçer, Genç MÜSİAD çatısı altında geleceğin işadamlarının da yetiştirildiğini söyledi.


İl Emniyet Müdürü Alper'e ‘Genç İşadamları' kongresinden ve projelerinden bahseden Ölçer, "Adıyaman üniversitesinde YBA programları yapıyoruz. Kendi alanında uzman birçok CEO'yu ilimizde ağırlayıp buradaki öğrenci kardeşlerimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Ulusal bazda ‘Genç İşadamları' kongresi düzenliyoruz. 24 Kasım 2018 tarihinde İstanbul'da yaklaşık 6 bin ulusal katılımcı ile birlikte bir konferansımız olacak. Bizler Genç MÜSİAD'ı bir okul olarak görüp kendimizi ticari hayata sıkı bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Ülkemize katkı sunmak adına elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz" dedi.


Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper ise, "Sizden beklentimiz; ülkenin geleceği için geleceğe yatırımlar konusunda elinizden geleni yapmanız. Bizlerde gelip size destek anlamında ne gerekiyorsa yardımcı olmaya çalışırız. Bize dilek ve önerilerinizi yazılı olarak da iletebilirsiniz. Aynı güneş de yanıyoruz, yağmurda ıslanıyoruz. Aynı kaderi yaşayan insanlarında mevki makamı ne olursa olsun bence aynı dili konuşması lazım. Ben sanki hep Adıyaman'da doğdum gibi çalışmalarımı yapıyorum. Her şey Adıyaman için yapılmalı. Her zaman personelime şunu söylüyorum Adıyaman halkına, kendi memleketinizdeki polisin sizin oradaki insanlara nasıl davranmasını istiyorsanız, bekliyorsanız öyle davranın. Bizim yöneticilik tarzımız kanunlarla vatandaşların memnuniyeti arasında bir köprü olmaktır." diye konuştu.


Yapılan açıklamaların ardından Genç MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Mustafa Ölçer, Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper'e hediye taktim etti.

 


5 Kasım 2018 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.