Anadolu’dan Bilişim Vadisi’ne

Anadolu’dan Bilişim Vadisi’ne

Genç MÜSİAD Anadolu’dan Bilişim Vadisi’ne programı; Bilişim Vadisi’nin ufuk açıcı vizyonlarıyla, verdikleri girişimcilik ve yatırımcılık eğitimleriyle, Bilişim Vadisi’nde başta geleceği öngören girişimcilerin fikirlerine ve onlara fon desteği sağlayacak firmaların karşılıklı ihtiyaçlarına erişim sağlayabilmelerini amaçlamaktadır.

 

 

Küresel çapta hitap ettiği sektörlere milli alt yapı desteği ile yerli mühendisleriyle ve yerli dizaynlarıyla katkıda bulunmayı amaçlayan girişimcilerimizin Anadolu’daki kardeşlerimiz tarafından da gözlemlenmesini sağlamıştır. Bilişim Vadisi gezisi katılımcılarımıza ülkemizin teknolojik olarak fark atacak işlere imza atabileceğini göstermiş ve Anadolu sermayesinin yeni girişimcilik sermayesine dönüştürülebilmesi adına ışık tutmuştur. Kamu ve özel sektör sermayesinin MÜSİAD vesilesi ile ortak paydada buluşmalarını amaçlanmış teknolojik alanda atılan milli hamlelerimizin önemini arz etmiştir.

 

Genç MÜSİAD olarak pandemi ile etkilerini daha da derin göstermiş olan küreselleşme trendinin millileşmeye kayan alt yapı yatırımlarının; geleneksel iş modelleri yerine teknolojik atılımlar ile çok daha fazla katma değer üretebileceğinin ülke olarak bilincinde olduğumuzu ve bu alanda yapılan yatırımları ‘Anadolu’dan Bilişim Vadisi’ne’ programı ile gönül coğrafyamızı paylaştığımız kardeşlerimize gösterme fırsatı bulduk.

 


31 Aralık 2021 Cuma

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.