EXPORT TALKS - MUSTAFA ALKAN

EXPORT TALKS - MUSTAFA ALKAN

İhracat başarı hikayesi olan isimleri ağırladığımız "Export Talks" serimizin ikinci programında, birçok ülkeye ihracat yapan Malkan Makina Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Alkan Bey'i MÜSİAD Genel Merkezimizde ağırladık.


52 yıldır sanayi tipi ütü makinelerinde Türkiye'nin lider kuruluşu MALKAN Makina, 95 ülkeye yaptığı ihracatla hem ülkeye ciddi bir döviz girişi sağlıyor hem de dünya markası olma yolunda önemli atılımlar gerçekleştiriyor.


Sanayi tipi ütü makineleri üretiminde ülkemizin lokomotif firmalarından MALKAN Makina, ihracatta göstermiş olduğu başarılarla toplam üretimdeki payını her geçen gün arttırıyor. MALKAN markasını tüm dünyaya duyurma konusunda çalışmalarını yönlendiren firma, 5 kıtada faaliyetlerine hızla devam ediyor.


Türkiye Tekstil ve Hazır Giyim sektörüne 52 yıldır sanayi tipi ütü makineleri üreterek büyük katkı sağlayan duayen sanayicilerimizden Mustafa Alkan ile yoğun katılımın olduğu, canlı yayınla dijitalde de izlenen programımız soru cevaplarla oldukça verimli geçti.


Tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.  

 

 

 


3 Mart 2022 Perşembe

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.