ICYF Azerbaycan Investment & Culture Summit

ICYF Azerbaycan Investment & Culture Summit

 

Bakü'de, İslam İşbirliği Gençlik Forumu (ICYF) ve Azerbaycan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ajansı (KOBİA) tarafından "Azerbaycan Yatırım ve Kültür Zirvesi" düzenlendi.

Etkinlikte farklı alandan 50 start-up bir araya gelerek çalışmalarını sergiledi. Zirve kapsamındaki fuarda gıda ve tarım teknolojisi, yeşil sanayi, finans teknolojisi, oyunlar ve uygulama, çevre ve yenilenebilir enerji, akıllı teknoloji, havacılık ve uzay teknolojileri ile lojistik ve akıllı şehir teknolojileri alanlarındaki girişimciler yer aldı.

Programın ilk gününde Azerbaycan-Türkiye girişim ekosistemine katkı ve iş birliğini artırmak için temaslarda bulunuldu. Genç MÜSİAD Başkanı Y. Furkan Akbal, Başkan Yardımcısı Cahit Ertemel, Yönetim Kurulu Üyeleri Furkan Meral ve Talha Akbaş program süresince bir dizi görüşmeler gerçekleştirdiler. Görüşmeler kapsamında Azerbaycan Gençler ve Spor Bakanı Ferid Gayibov, Ziraat Katılım Bankası Genel Müdürü Metin Özdemir, Genç MÜSİAD Azerbaycan Başkanı Tural Süleymanlı, Azerbaijani Students and Alumni Platform – ASAP Başkanı Rafael Hajibeyli ve heyeti ziyaret edildi.

 


1 Kasım 2021 Pazartesi

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.