TEXİT'22 ZİRVE

TEXİT'22 ZİRVE

 

Tekstil alanında bilgi ve farkındalığı arttırmak için düzenlediğimiz TEXİT’22 Zirve Programımız yoğun katılım ile tamamlandı.


İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı Sn. Ahmet Öksüz, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) Başkanı Sn. Mustafa Gültepe, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Sn. Muhammed Ali Özeken ve Genç MÜSİAD Tekstil, Deri ve Hazır Giyim Sektör Kurulu Başkanı Sn. Berk Limboz’un açılış konuşmalarıyla Tekstil Zirvemiz başladı.


Düzenlemiş olduğumuz Zirve programında Tekstil Sektörünün dününü, bugününü ve yarınını “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon” başlığı altında ele aldık.


Tekstil Zirvemizin 1. Oturumunda Sanatçı Deniz Sağdıç, Gama Recylcle CEO’su Zafer Kaplan ve Ekoteks Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Özdemir’in alanlarında oldukça etkin ve verimli geçen konuşmalarını dinledik.

 

Programımızın 2. ve 3. Oturumunda Atelligent Technology CEO’su Sinan Özdemir ve Thread İn Motion CEO’su Kadir Demircioğlu’nu, ORKA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Kazan Orakçıoğlu’nu, Haşema Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin’i ve Ramsey Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür’ü konuşmalarını yapmak üzere ağırladık.


Bu yıl ilkini düzenlediğimiz TEXİT’22 Zirvemizde emeği geçen üyelerimize, değerli konu başlıklarıyla bizlerle beraber olan tüm konuşmacılarımıza ve değerli misafirlerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

 


15 Mart 2022 Salı

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.