Young Business Academy (YBA) Eğitimleri Final Programı

Young Business Academy (YBA) Eğitimleri Final Programı

Young Business Academy (YBA) Eğitimleri Final Programı, öğrencilerimize sertifika takdimiyle tamamlandı.

 

Her yıl Dünyadaki gelişmelere uygun hazırlanan YBA eğitim programında: Yönetim ve Liderlik Eğitimi,  Stratejik Pazarlama ve Ürün & Marka Yönetimi, Dijital Pazarlama Eğitimi & Sosyal Medya Eğitimi, E-Ticaret Eğitimi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Uygulamaları Eğitimi, Finansal Yönetim ve Stratejik Planlama Eğitimi, ZAMAN YÖNETİMİ VE MOTİVASYON, METAVERSE, NFT VE BLOCKCHAİN GİBİ HAYATIMIZA YENİ GİREN KAVRAMLAR, KREATİF Düşünme & İnovasyon gibi konularda katılımcılarımız eğitim almıştır.

 

Genç MÜSİAD Ülkemizin gelişimi için durmadan çalışan gönüllülük organizasyonudur, işte Young Business Academy'de yine gönüllülük esasına dayalı olarak Ülkemizin gençlerini iş hayatında daha donanımlı hale getirmek hayali ile 2016 yılında oluşturulan, her yıl kendini daha da geliştiren bir programdır. 5.ncisi tamamlanan YBA eğitimlerinde, 2016-2017-2019 yıllarında eğitim almış ve günümüze gelindiğinde hayatlarında neler değiştiğini kendilerinden dinledik.

 

YBA 2022 sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimize Genel Başkanımız Mahmut Asmalı beyin katılımıyla sertifikaları verildi. Geleceğe hazırladığımız arkadaşlarımıza kariyerlerinde ve eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

 


8 Nisan 2022 Cuma

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.