“Dünden Bugüne Genç MÜSİAD”

“Dünden Bugüne Genç MÜSİAD”

 

 

Genç MÜSİAD’ın kuruluşundan bugüne kadar gelen sürecin anlatıldığı “Geleceğe Atılan Adımlar” belgeseli, “Dost Meclisi” üyelerimizle birlikte izledik.

Başkanımız Yunus Furkan Akbal’ın açılış konuşmasını yaptığı programda, 4.Dönem Başkanımız Fatih Uysan, 5.Dönem Başkanımız Abdulsamet Temel, 6.Dönem Başkanımız Ömer Faruk Akbal, 7.Dönem Başkanımız Yavuz Fettahoğlu ve 8. Dönem Başkanımız M. Engin Akdağ’ın katılımlarıyla ve kuruluşundan bugüne yönetim kurulu üyesi olan üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Üyelerimizin bir araya gelip hasret giderdiği programda üyeler arası bağların ne denli güçlü olduğuna bir kez daha şahit olduk.

Tüm başkanlarımızın ve üyelerimizin söz aldığı programda geçmişten bugüne anıları tebessümle dinledik.

“Kıyamet kopuyor olsa ve birinizin elinde bir fide bulunsa, kıyamet kopmadan onu dikebilirse bunu hemen yapsın!” Kâinatın efendisi bu sözleri ile ağaç dikmenin ehemmiyetini bizlere paylaşıyor ve ağaç dikmenin aynı zamanda sadaka olduğunu bizlere bildiriyor.

Son günlerde ülkemizde çıkan yangın felaketleri sonrası bu noktada da çok güzel bir çalışma yaparak, tüm başkanlarımızın ve dost meclisi üyelerinin adına fidan bağışında bulunduk.

Başkanlarımız başta olmak üzere tüm üyelerimize emeklerinden dolayı minnettarız.

İyi ki varsınız, iyi ki varız…

 

 

 

 

 


3 Eylül 2021 Cuma

PROJELERİMİZ

GENÇ MÜSİAD olarak gerçekleştirdiğimiz projelerimiz

GENÇ MÜSİAD BLOG

İş dünyası, girişimcilik, bilişim ve eğitim alanlarında genç kalemler fikirlerini ve analizlerini GENÇ MÜSİAD BLOG sayfalarında sizlere sunmaktadır.